Odpowiednio stworzona dekoracja wnętrza, czy to firmy, sklepu czy też klatki schodowej lub mieszkania, ma ogromny wpływ na nasze doznania estetyczne. Może zachęcić lub zniechęcić do wejścia i pozostania w pomieszczeniu na dłużej. Szczególnie dobrze rozumieją to właściciele firm, których wizytówką jest lokal i od jego wyglądu zależy w dużej mierze powodzenie biznesu. Jednak stworzenie nowoczesnej, nienachalnej, lecz przykuwającej uwagę reklamy w formie wielkoformatowej nie należy do łatwych zadań. Na szczęście możesz skorzystać z naszych usług – a my postaramy się, by wykonanie było zgodne z Twoimi oczekiwaniami i najnowszymi trendami.

Druk na wielkim formacie

Czym jest druk wielkoformatowy? Mówiąc najprościej, to rodzaj wydruku na wielkim formacie, obejmującym na przykład całą ścianę w pomieszczeniu. Rodzaj wydruku jest dowolny – to mogą być wybrane przez nas napisy, motywy ozdobne, ale też zdjęcia tworzące swego rodzaju fototapetę czy plakaty wielkoformatowe z logo firmy. To świetny i nieskomplikowany sposób na zagospodarowanie pustych ścian, zarówno w lokalach prywatnych, jak i biznesowych. Taka fototapeta może być świetnym rodzajem reklamy lub zwykłym obrazem dekoracyjnym – wybór należy do Ciebie.

Druk wielkoformatowy – nasze realizacje

Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów podczas naszych realizacji, zwłaszcza wydruków wielkoformatowych. Po pierwsze, pracujemy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości oraz najnowocześniejszym sprzęcie dostępnym na rynku. Dzięki temu drukowane przez nas plakaty wielkoformatowe wyglądają bardzo realistycznie, a jednocześnie nie są przerysowane. Ponadto każdy wydruk zabezpieczamy laminatem, który stanowi świetną ochronę przed zniszczeniem czy zabrudzeniem fototapety. Laminowane wydruki wielkoformatowe mogą więc być wykorzystywane także w pomieszczeniach magazynowych biur, gdzie częściej dochodzi do zabrudzenia ściany lub uszkodzeń mechanicznych tapety. Nasze fototapety są znacznie odporniejsze na tego rodzaju zagrożenia. 

Montaż fototapet i plakatów wielkoformatowych

Jeśli chodzi o montaż na ścianach, nasze wydruki wielkoformatowe kleimy bez stosowania dodatkowych klei do tapet, co pozwala ochronić ściany i podłogę przed zabrudzeniem. I co najważniejsze – wybierając naszą agencję reklamową, możesz liczyć na pełną obsługę montażową. Jeżeli wyklejenie fototapety czy plakatu na ścianie stanowiłoby dla Państwa wyzwanie, z przyjemnością się tego podejmiemy. Jako drukarnia wielkoformatowa w Warszawie mamy duże doświadczenie w tworzeniu wydruków i plakatów wielkoformatowych. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami, a nasze realizacje możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce „Fototapety”. Cenimy sobie sprawną i przyjemną współpracę z naszymi Klientami i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie co do wykonania zlecenia. Z chęcią odpowiemy też na każde pytania i wątpliwości dotyczące realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!