Realizacje

Reklamy wizualne architekci i dekoracja wnętrz

Architekci i dekoratorzy wnętrz to szczególna grupa, która musi promować się w wyjątkowy sposób. Atutem takich usług jest wielka kreatywność oraz oryginalność, więc osoby świadczące takie usługi nie mogą pozwolić sobie na nudną, sztampową reklam. Nie wpływałoby to dobrze wpływało na ich sposób postrzegania przez potencjalnych klientów. (więcej…)

Z rekin, przed
Realizacje

Reklama zewnętrzna do salonu fryzjerskiego

Salonów fryzjerskich można znaleźć mnóstwo nawet w mniejszych miastach, a co dopiero w Warszawie. Dobra identyfikacja salonów jest więc bardzo ważna dla przyciągnięcia dużej liczby klientów. Gwarantujemy znakomite rozwiązania z zakresu reklamy wizualnej w Warszawie i okolicach, zainwestowanie w które na pewno się opłaci.  (więcej…)

Z rekin, przed
Realizacje

Projekty identyfikacji i reklamy dla restauracji

Mnogość restauracji nawet w pomniejszych miastach sprawia, że obiekty takie potrzebują skutecznej promocji. Dobra reklama potrzebna jest zaś zwłaszcza w Warszawie, gdzie zagęszczenie restauracji jest bardzo duże. Potrafimy jednak w taki sposób stworzyć szyld i reklamę świetlną, by nasi klienci nie pozostali niezauważeni. (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Reklama w pleksi i pcv

Nasze nośniki reklamy wykonujemy z różnych materiałów, co także uzależnione jest od indywidualnych preferencji naszych zleceniodawców. Staramy się jednak wybierać takie materiały, które, gwarantując estetykę, zapewniają też duży stopień trwałości. Szczególnie istotne jest to w przypadku elementów reklamy zewnętrznej, które są narażone na działanie czynników atmosferycznych.   (więcej…)

Z rekin, przed
Definicje

Reklama wewnętrzna

Reklama wewnętrzna spełnia bardzo ważną rolę. Zachęca do skorzystania z określonych usług czy wyboru proponowanych w danym miejscu produktów, a także ma istotne zadanie informacyjne. Z nośników takiej reklamy korzysta się więc we wszelkich obiektach użyteczności publicznej i innych. (więcej…)

Z rekin, przed
Definicje

Reklama zewnętrzna

Wszystkie działania marketingowe nastawione są na to, aby zainteresować i pozyskać potencjalnego klienta. Polegają one więc na atrakcyjnym przedstawieniu produktów lub usług poprzez sprecyzowany, odpowiednio przygotowany przekaz. Dostosowywany jest on zarówno pod względem odbiorcy, jak i konkretnego miejsca ekspozycji. (więcej…)

Z rekin, przed