Informacje o reklamie

Czym się różni szyld od reklamy?

Prowadząc firmę powinniśmy zdecydować się na wykorzystanie dostępnych form reklamy zewnętrznej. Jest to bowiem najprostszy sposób na to, by zwrócić na siebie uwagę osób potencjalnie zainteresowanych ofertą naszej firmy. W jaki sposób możemy to zrobić? Rozwiązania są dwa - możemy postawić na reklamę mówiącą sporo o naszej ofercie lub szyld. (więcej…)

Z rekin, przed
Bez kategorii

Jakie są rodzaje kasetonów?

Kasetony to forma reklamy, która dostępna jest w wielu różnych rodzajach. Dzięki temu każdy, kto zainteresowany jest ich wykorzystaniem, może wybrać to, czego potrzebuje. Wśród wielu rodzajów kasetonów wyróżniamy jednostronne i dwustronne, klasyczne kasetony prostokątne oraz okrągłe. Występują kasetony podświetlane oraz te, które podświetlenia nie mają. (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Szyldy reklamowe, czyli subtelna reklama Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli prowadzisz własna firmę, chcesz z pewnością, by cieszyła się dużym powodzeniem, a klienci nie mieli problemów ze znalezieniem jej siedziby. Aby tak jednak mogło być, musisz zadbać o odpowiednią promocję, która będzie jednocześnie informacją o miejscu, w którym działasz. W tej roli już od wielu lat doskonale sprawdzają się szyldy. (więcej…)

Z rekin, przed