Fototapety

Jeśli Twoje biuro ma mdłe kolory, a w siłowni masz wielkie puste ściany – pomożemy Ci je zagospodarować. Jeśli na ścianie w salonie masz tapetę z supermarketu, masz ponurą klatkę schodową, albo chcesz wprowadzić bajkowy nastrój do pokoju dziecięcego – nic prostszego! Skontaktuj się z nami.  Wydrukujemy wszystko, o czym pomyślisz. Fototapeta nie musi więc być tylko widoczkiem. Jeśli chcesz, może pełnić również funkcję reklamową.

Nasze fototapety drukowane są najwyższej klasy sprzęcie i na najlepszych materiałach. Zabezpieczamy je dodatkowo laminatem, dzięki czemu są dużo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż zwykła tapeta papierowa. Dzięki temu mogą być stosowane również w częściach magazynowych biur. Co najważniejsze – nie wymagają one stosowania żadnych dodatkowych klei do tapet, a to jest gwarancją porządku i czystej podłogi.

Oczywiście świadczymy również usługę wyklejenia. Jeśli więc macie Państwo wątpliwości, czy poradzicie sobie z wyklejeniem tapety – skontaktujcie się z nami.