Informacje o reklamie

Czym się różni szyld od reklamy?

Prowadząc firmę powinniśmy zdecydować się na wykorzystanie dostępnych form reklamy zewnętrznej. Jest to bowiem najprostszy sposób na to, by zwrócić na siebie uwagę osób potencjalnie zainteresowanych ofertą naszej firmy. W jaki sposób możemy to zrobić? Rozwiązania są dwa - możemy postawić na reklamę mówiącą sporo o naszej ofercie lub szyld. (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Szyldy reklamowe, czyli subtelna reklama Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli prowadzisz własna firmę, chcesz z pewnością, by cieszyła się dużym powodzeniem, a klienci nie mieli problemów ze znalezieniem jej siedziby. Aby tak jednak mogło być, musisz zadbać o odpowiednią promocję, która będzie jednocześnie informacją o miejscu, w którym działasz. W tej roli już od wielu lat doskonale sprawdzają się szyldy. (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Masz swoją firmę? Zobacz dlaczego warto postawić na kasetony reklamowe.

Każdy, kto prowadzi własny biznes, wie doskonale jak ogromne znaczenie ma promocja i reklama swoich usług lub produktów. W dzisiejszych czasach konkurencja w większości branż jest bowiem naprawdę spora i tylko wyróżniając się na jej tle możemy zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Wśród wielu możliwości warto nie zapominać o sprawdzonych formach reklamy. (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Reklama w pleksi i pcv

Nasze nośniki reklamy wykonujemy z różnych materiałów, co także uzależnione jest od indywidualnych preferencji naszych zleceniodawców. Staramy się jednak wybierać takie materiały, które, gwarantując estetykę, zapewniają też duży stopień trwałości. Szczególnie istotne jest to w przypadku elementów reklamy zewnętrznej, które są narażone na działanie czynników atmosferycznych.   (więcej…)

Z rekin, przed
Informacje o reklamie

Co to jest dibond? Informacje!

Dibond to płyta kompozytowa złożona z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem polietylenowym. Płyta tego typu jest dużo bardziej wytrzymała niż zwykła blacha aluminiowa i łatwo poddaje się obróbce mechanicznej. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom znalazła szerokie zastosowanie w branży reklamowej, a także w architekturze wnętrz, muzealnictwie oraz sztuce. (więcej…)

Z rekin, przed