Kasetony semaforowe (dwustronne)

Kasetony dwustronne pełnią funkcje podobną do tych jednostronnych, jednakże ich cechą specyficzną jest to, że – jak sama nazwa wskazuje – eksponuje się zawartość z obu stron. To oznacza, że kasetony tego typu najczęściej są spotykane na budynkach, nad ulicami i zazwyczaj wskazują, że w danym miejscu się znajduje siedziba firmy.

Kasetony dwustronne mogą przyjmować różne kształty i kolory - wszystko zależy od oczekiwań klienta. Taki nośnik może być prostokątny, kwadratowy, a nawet okrągły. Można zastosować kasetony zwykłe, jak i świetlne (przy wsparciu światła LED). Wszystko to po to, aby firma była lepiej widoczna i zaistniała w świadomości potencjalnych klientów.

Kaseton okrągły semaforowy w profilu aluminiowym. Sklep z żywnością tradycyjną Dębowy Dym

Oferta i realizacje

Realizacja zamówienia będzie w dużej mierze zależeć od oczekiwań klienta. Dlatego konieczne jest, aby wspólnie ustalić cel istnienia kasetonu: czy ma być on bardziej informacyjny, czy też reklamowy. Cennik zależy też od ewentualnych dodatkowych funkcji typu podświetlenie kasetonu lampami LED.

Istnieje także możliwość wykupienia usługi montażu oraz demontażu kasetonu, co również może wpłynąć na cenę. Jednakże, w porównaniu do standardów rynkowych, mamy bezkonkurencyjne ceny, a jakość naszych realizacji pozostaje niezmiennie wysoka - nie tylko pod względem technicznym, ale też i merytorycznym.