Kaseton jednostronny

Okrągły? Prostokątny? Kwadratowy? Podświetlany? Informacyjny? Reklamowy? Nie ma to znaczenia – każdy kaseton jednostronny, wykonywany w naszej pracowni, jest wysokiej jakości nośnikiem reklamowym. Niezależnie od tego, czy ma on anonsować obecność firmy w danym budynku, czy być jej reklamą, kaseton doskonale sprawdzi się w każdej z tych sytuacji.

Kasetony jednostronne idealnie nadają się do montażu na blokach, gdzie wśród lokali mieszkalnych znajdują się siedziby firm, których istnienie należy wyeksponować. Można często je znaleźć także na ścianach centrów handlowych. Kasetony zwykle są prostokątne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosować je do konkretnej wizji i koncepcji.

Kaseton w profilu aluminiowym. Restauracja Woking Oriental - Częstochowa

Realizacje i ceny

Ceny kasetonów będą zależały w dużej mierze od wymiarów oraz tego, czy będą potrzebne dodatkowe usługi (montaż, demontaż, podświetlanie kasetonu, etc.). Wszystko jest do uzgodnienia między agencją, a klientem. Po ustaleniu wstępnych założeń będzie można oszacować wartość całego zamówienia i ewentualne widełki cenowe.