Chcecie w sposób oryginalny i co najważniejsze, atrakcyjny zareklamować swoją działalność? Nasza agencja reklamowa przygotowuje rozmaite grafiki, napisy oraz logotypy przy wykorzystaniu liter przestrzennych, które z pewnością nie pozostaną niezauważone. Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

Aby reklama zewnętrzna była skuteczna, musi być efektowna i niebanalna. Dlatego też oferujemy ci litery 3D wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak styrodur, pleksi oraz metal. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz jako dekoracja i promocja twojej firmy.

Litery przestrzenne, które oferujemy, wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu prezentują się estetycznie i nowocześnie, a przy tym są solidne i trwałe. Możliwość wyboru koloru oraz wzoru liter pozwala zaś na dopasowanie reklamy do twoich potrzeb oraz oczekiwań. Nic więc dziwnego, że litery te cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych klientów.

Zaletą elementów przestrzennych jest to, że stwarzają one efekt 3D, dzięki któremu wszelkie przekazy reklamowe stają lepiej widoczne, a do tego przyciągają uwagę oryginalną formą. Co więcej, na życzenie Klienta cała konstrukcja może zostać dodatkowo podświetlona, co sprawi, że Wasz przekaz będzie widoczny także w nocy.

Litery 3D ze styroduru

Styrodur, to bardzo lekki materiał budowlany. Od tradycyjnego styropianu różni go większa twardość oraz mniejsza nasiąkliwość. Ponadto styrodur ma gładką strukturę, dzięki czemu, można w nim wyciąć praktycznie każdy kształt. Doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Malujemy go najwyższej jakości farbami, w każdym kolorze RAL. Nasze   litery nie blakną i nie łuszczą się. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że nie będziecie musieli wymieniać swoich napisów ani po  roku ani nawet po kilku latach.

Jeśli chcecie Państwo uszlachetnić wygląd napisów, proponujemy dodanie do liter ze styroduru lica z pleksi. Te rozwiązanie polecamy szczególnie tam, gdzie logo będzie wisiało na wysokości wzorku. Dzięki temu zabiegowi, front litery będzie się błyszczał i nie będzie mógł zostać uszkodzony.

Litery ze styroduru z licem z granatowej i niebieskiej pleksy
Logo ze styroduru gr. 3cm

Najwyższej jakości litery ze styroduru

Jedną z propozycji naszej firmy są litery przestrzenne wykonane ze styroduru. To lekki, ekologiczny materiał, który charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, niskie temperatury czy nasłonecznienie. Dzięki temu litery 3D prezentują się doskonale przez długi czas, stanowiąc doskonałą reklamę twojej firmy.

Warto dodać, że litery ze styroduru są lekkie i łatwe do przymocowania. Co ważne, styrodur to materiał, który może być malowany na dowolny kolor, co więcej, litery te wykonujemy z materiałów o różnej grubości. Wszystko po to, by w pełni zrealizować twoje pomysły i zapewnić ci reklamę, która w stu procentach spełni twoje oczekiwania.

Podświetlane litery przestrzenne

Kolejną propozycją dla naszych klientów są podświetlane litery przestrzenne. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą, by ich reklama była widoczna i atrakcyjna nie tylko za dnia, ale również nocą. Litery podświetlane to nie tylko skuteczna reklama, ale również sposób na efektowne udekorowanie ściany lub elewacji twojej firmy.

Wykonując podświetlane litery przestrzenne, wykorzystujemy nie tylko najwyższej jakości materiały, ale również nowoczesne oświetlenie LED, dzięki czemu podświetlenie twojej reklamy będzie zużywało niewiele energii elektrycznej. Warto dodać, że zastosowanie diod LED to gwarancja, że reklama będzie prezentowała się doskonale przez długi czas. Ten typ oświetlenia cechuje się bowiem długą żywotnością.

Litery blokowe 3D w taśmie aluminiowej.
Logo ze styroduru gr. 3cm

Różnorodność kształtów i kolorów

Litery przestrzenne, które oferujemy naszym klientom, mogą być wykonane w dowolnym, wybranym przez ciebie kolorze. Masz również wpływ na ich wielkość oraz kształt. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw twoim oczekiwaniom i zaproponować ci reklamę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która jest dodatkowym atutem naszej oferty.

Tanio i solidnie

Poza atrakcyjną formą wykonania, gwarantujemy również, że przygotowana przez nas reklama okaże się odporna na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Stosujemy bowiem wyłącznie solidne tworzywa, takie jak styrodur, plexi, PCV czy dibond. Wszystkie napisy i grafiki przechodzą ponadto profesjonalną obróbkę z wykorzystaniem najnowszych technologii, dlatego będą one Wam służyły przez wiele lat.

Na tle konkurencji wyróżniamy się również niskimi cenami, dostosowanymi do możliwości i potrzeb naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak kosztowna może być kampania promocyjna, dlatego z nami płacicie wyłącznie za efektywne działania, przekładające się na wzrost znaczenia Waszej firmy.

Logo ze styroduru

Współpraca z nami się opłaca

Niskie ceny, solidne materiały, twórcze podejście do reklamy i pełen profesjonalizm - wszystko to sprawia, że warto nam zaufać. Dzięki wykonanym przez nas projektom przestrzennym, widoczność Waszej siedziby bądź reklamy zdecydowanie wzrośnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - zadania wykonujemy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z całej Polski.