Widoczne z daleka, charakterystyczne, zapadające w pamięć. Podświetlane litery w przestrzeni miasta to klasyka. To między innymi dzięki nim hasło "światła wielkiego miasta" działa na naszą wyobraźnię. Obok walorów estetycznych, mają też niezbywalny walor informacyjny: reklama świetlna pozwala prędko zlokalizować poszukiwane miejsce.

W przestrzeni publicznej podświetlane napisy umiejętnie podkreślają przeznaczenie budynków, oddzielają strefy zabawy od stref zadumy; podpowiadają trasę niczym oznakowanie na mapie. Nie wyobrażamy sobie miasta bez wszechobecnych ledowych napisów na ścianach czy dachach budynków.

Fachowa obsługa i doradztwo

Oferujemy litery podświetlane wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Perfekcyjnie montowane na budynkach użyteczności publicznej, zdobią i dodają wielkomiejskiego sznytu i przyciągają uwagę. Pomożemy dobrać odpowiedni wzór oraz wielkość, by wyeksponować je w właściwym miejscu. Niskie ceny, wysoka jakość oraz estetyka sprawią, że litery blokowe czy przestrzenne staną się atrakcyjną reklamą i zwrócą uwagę osób, które z natury odporne są na inne działania promocyjne.

Głównie wykonujemy litery w taśmie aluminiowej. Często nazywane są one literami blokowymi czy literami 3D. W przypadku takich liter świeci samo lico litery.

Druga najczęściej wybierana forma liter podświetlanych to  litery z "efektem halo". W tym wypadku sama litera nie świeci, ale nocą wokół niej tworzy się świetlista aureola.

Litera w taśmie aluminiowej

Nasze realizacje