Chcecie w sposób oryginalny i co najważniejsze, atrakcyjny zareklamować swoją działalność? Nasza agencja reklamowa przygotowuje rozmaite grafiki, napisy oraz logotypy przy wykorzystaniu liter przestrzennych, które z pewnością nie pozostaną niezauważone. Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

Zaletą elementów przestrzennych jest to, że stwarzają one efekt 3D, dzięki któremu wszelkie przekazy reklamowe stają lepiej widoczne, a do tego przyciągają uwagę oryginalną formą. Co więcej, na życzenie Klienta cała konstrukcja może zostać dodatkowo podświetlona, co sprawi, że Wasz przekaz będzie widoczny także w nocy.

Litery 3D ze styroduru

Styrodur, to bardzo lekki materiał budowlany. Od tradycyjnego styropianu różni go większa twardość oraz mniejsza nasiąkliwość. Ponadto styrodur ma gładką strukturę, dzięki czemu, można w nim wyciąć praktycznie każdy kształt. Doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Malujemy go najwyższej jakości farbami, w każdym kolorze RAL. Nasze   litery nie blakną i nie łuszczą się. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że nie będziecie musieli wymieniać swoich napisów ani po  roku ani nawet po kilku latach.

Jeśli chcecie Państwo uszlachetnić wygląd napisów, proponujemy dodanie do liter ze styroduru lica z pleksi. Te rozwiązanie polecamy szczególnie tam, gdzie logo będzie wisiało na wysokości wzorku. Dzięki temu zabiegowi, front litery będzie się błyszczał i nie będzie mógł zostać uszkodzony.

Tanio i solidnie

Poza atrakcyjną formą wykonania, gwarantujemy również, że przygotowana przez nas reklama okaże się odporna na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Stosujemy bowiem wyłącznie solidne tworzywa, takie jak styrodur, plexi, PCV czy dibond. Wszystkie napisy i grafiki przechodzą ponadto profesjonalną obróbkę z wykorzystaniem najnowszych technologii, dlatego będą one Wam służyły przez wiele lat.

Na tle konkurencji wyróżniamy się również niskimi cenami, dostosowanymi do możliwości i potrzeb naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak kosztowna może być kampania promocyjna, dlatego z nami płacicie wyłącznie za efektywne działania, przekładające się na wzrost znaczenia Waszej firmy.

Współpraca z nami się opłaca

Niskie ceny, solidne materiały, twórcze podejście do reklamy i pełen profesjonalizm - wszystko to sprawia, że warto nam zaufać. Dzięki wykonanym przez nas projektom przestrzennym, widoczność Waszej siedziby bądź reklamy zdecydowanie wzrośnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - zadania wykonujemy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z całej Polski.