Duża część agencji reklamowych oferuje jedynie projektowanie graficzne reklam, ich wykonanie trzeba więc zlecać producentom nośników. Firma Rekiny Reklamy jest zaś zarówno projektantem, jak i producentem reklam. Na tym nie koniec. Oferujemy także montaż, konserwacje naszych reklam, a także, gdy zachodzi taka potrzeba, ich demontaż.

Nośniki reklamy z czasem niszczeją, zwłaszcza gdy chodzi o reklamę zewnętrzną, i potrzebna jest ich konserwacja. Gdy zaś reklama przestaje być aktualna, konieczny może być demontaż nośnika. Wszystkie te działania można znaleźć w naszej ofercie, gdyż do tematu reklamy podchodzimy kompleksowo.

Reklamy zewnętrzne i wewnętrzne

Rola wewnętrznych i zewnętrznych nośników promocji jest bardzo ważna, są one także wizytówką firmy, którą promują, muszą więc prezentować doskonały stan. Zniszczone neony czy zdezelowane szyldy reklamowe nie są dobrą formą promocji, więc nasza usługa konserwacji nośników reklamy na pewno będzie bardzo przydatna. 

Żaden, nawet najlepiej wykonany środek reklamy nie jest wiecznotrwały. Tablice reklamowe, kasetony czy litery podświetlane wymagają więc prac konserwacyjnych, by mogły wyglądać nienagannie i dobrze spełniać swą rolę. Dodatkowo tablice reklamowe czy inne produkty czasem muszą być zdemontowane – wszystkie te usługi można znaleźć w naszej ofercie.

Rodzaje materiałów reklamowych

Wykonując reklamę dla naszych klientów, staramy się stawiać na materiały zapewniające jej specjalną trwałość. Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż tylko prezentujące nienaganny stan nośniki reklamy mogą dobrze spełniać swoją rolę. Jednocześnie wybieramy takie komponenty, które zapewniają najwyższe walory wizualne. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wykonujemy dla nich nie tylko atrakcyjną, ale też trwałą reklamę. Nasze litery podświetlane czy kasetony wykonywane są z odpornych komponentów. Dodatkowo staramy się jak najbardziej je uatrakcyjnić, stąd zastosowanie na przykład mrożonego szkła czy kolorowych folii, które dają znakomite efekty wizualne.  

Realizacje w Warszawie i okolicach

W Warszawie działa wiele agencji reklamowych, ale atrakcyjność naszej oferty i indywidualne podejście do każdego z zamówień powodują, że znajdujemy się w gronie liderów w tej branży. Naszą wielką zaletą jest kompleksowość usług, toteż nasze produkty promują firmy na terenie całej Warszawy. 

Miło jest nam poinformować, że nasza oferta cieszy się dużą popularnością, toteż wykonane przez nas tablice, kasetony czy szyldy reklamowe znaleźć można w licznych miejscach w stolicy. Naszą ofertę kierujemy między innymi do mieszkańców Bemowa, Białołęki, Bielan, Mokotowa, Ochoty, Pragi Południe i Północ, Rembertowa, Śródmieścia, Targówka, Ursusa, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Wilanowa, Włoch, Woli i Żoliborza.

Oczywiście, działamy nie tylko na terenie Warszawy,. Nasze reklamy można spotkać także w miejscowościach bliższych i dalszych jako chociażby w Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim, Legionowie, czy Nasielsku.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.  

Cennik

Agencja Rekiny Reklamy znana jest z przystępnych cen znakomitej jakości produktów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania naszych warunków finansowych, gdyż nasz cennik ustalany jest indywidualnie. Nasi klienci mają różne potrzeby i wymagania, wierzymy więc, że jest to dla nich najgodniejsza opcja.