Neony reklamowe mają w przestrzeni publicznej długa tradycję. Często są tymi elementami promocji sklepu czy zakładu usługowego, które pozostają w pamięci klientów najdłużej i stanowią samoistną atrakcję estetyczną. Finezyjnie i fantazyjnie gięte rurki transparentne lub barwione w masie tworzą napisy i wzory przyciągające wzrok.

Dobrze widoczny z daleka neon zawsze zwracają uwagę. Szkło transparentne wypełnione neonem albo pokryte wewnątrz luminoforem i wypełnione mieszanką gazów to jedna możliwość. Druga, dzięki której oświetlenie zachowuje kolor także po wygaszeniu, to szkło barwione w masie - idealne rozwiązanie do reklam zewnętrznych.

Warszawski producent neonów

Doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju neonowych reklam podpowiada nam, że najlepsze efekty wizualne osiąga się przygotowując projekt na indywidualne zamówienie klienta i zgodnie z jego pomysłem. Z naszej strony klient liczyć może na rzetelną realizację, sprawdzone technologie oraz sugestie związane z wyborem rozwiązań estetycznych.

Podejmujemy się zleceń dla firm warszawskich i okolicznych. Rekiny Reklamy docierają zarówno do instytucji dużych i rozpoznawalnych, jak małych, dopiero pracujących na swoją markę. Dobrze zaprojektowany neon reklamowy może sprawić, że nie tylko Warszawa okaże się dla siedziby firmy atrakcyjna. Także mniejsza miejscowość może wyrosnąć na atrakcyjną lokalizację przyciągającą klientów.

Neon podczas produkcji

Zobacz przykładowe realizacje

Przeglądając nasze przykładowe realizacje warto zwrócić uwagę na niemal nieograniczone możliwości graficzne i estetyczne: produkcja neonów to praca z materiałem delikatnym ale i plastycznymi. Szkło posłuszne wyobraźni naszych projektantów jest naprawdę wdzięcznym tworzywem, a nasze doświadczenie sprawia, że wciąż pojawiają się nowe pomysły.