Jesteśmy agencją reklamową, doświadczoną w projektowaniu i tworzeniu wszelkich elementów skutecznej reklamy wizualnej, z siedzibą w Warszawie. Tworzymy wyjątkowe grafiki, loga, projekty witryn sklepowych, tablic, opakowań oraz projektów indywidualnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów. 

Nasi specjaliści to nie tylko doskonali graficy, ale również stratedzy, doświadczeniu w planowaniu skutecznych kampanii reklamowych. Dzięki temu łatwo dobieramy efektywne narzędzia dla najlepszej promocji, niezależnie od nośników danej reklamy. Perfekcyjne wykonanie daje natomiast doskonały efekt. 

Projekt2
Projekt

Projekty reklamowe

Identyfikacja wizualna to co najmniej połowa sukcesu przy sprzedaży i budowaniu wizerunku produktów czy marek. Wiedząc, jak znacząca jest jej rola, tworzymy przemyślane projekty elementów reklamy, w zależności od potrzeb, stylu i oczekiwań naszych klientów, co pozwala na wypromowanie usług.

Oferujemy nowoczesne i przede wszystkim skuteczne projekty reklamowe oraz ich realizację. Z powodzeniem projektujemy zawartość wszelkich materiałów promocyjnych oraz reklamy zewnętrzne. Nasze projekty pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. 

Projekty pod akcesoria reklamowe i szyldy

Oferujemy nowoczesne rozwiązania do skutecznej, bezpośredniej promocji, w tym projekty reklamowe pod szyldy i akcesoria reklamowe. Wybór nośnika promocji zależy od klienta i rodzaju strategii reklamowej - przykładem mogą być indywidualnie zaprojektowane gadżety lub reklama wielkoformatowa.

Staramy się indywidualnie dobierać najlepsze rozwiązania dla każdej marki. W zależności od dostępnych środków, realizowanej strategii oraz pomysłów na najlepszą kampanię tworzymy najefektywniejszą formę reklamy, dysponując wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem oraz zespołem specjalistów. 

Cennik indywidualny

O cenie realizacji naszych projektów decyduje jej format, projekt, nośniki i wiele innych elementów, o których informujemy klientów przed rozpoczęciem współpracy. Niezależnie jednak od ostatecznego kształtu wykonywanych prac, oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. 

Stawiamy przede wszystkim na jakość i indywidualne podejście, dlatego wszystkie nasze projekty wyceniane są indywidualne w trakcie ustaleń co do zakresu realizacji. Dzięki temu nasi klienci są na każdym etapie w pełni poinformowani o postępach w realizacji i zapoznawani z jej efektami. 

Rekiny Reklamy - Warszawa

Zapraszamy do Rekinów Reklamy - naszego studia w Warszawie. Nasi specjaliści doradzą w najlepszym wyborze rozwiązań dla skutecznej promocji marki i produktów, a także efektywnych i nowoczesnych technik reklamowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!