Zapotrzebowanie na usługi stomatologiczne jest bardzo duże, ale duża jest też ilość gabinetów stomatologicznych. Te placówki więc, które nie zadbają o skuteczną reklamę wizualną, mogą spotkać się z dużo mniejszym zainteresowaniem swoich usług aniżeli gabinety inwestujące w promocję. 

Nasza agencja reklamowa ma duże doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu reklamy wizualnej gabinetów stomatologicznych, budując ich identyfikację. Wiemy, jak stworzyć szyld czy przygotować witrynę, by przyciągnąć uwagę pacjentów i zachęcić ich do skorzystania z usług stomatologicznych właśnie w tym miejscu.

Litery na ścianę - ProDentica

Logotyp

Od projektu graficznego aż do montażu

Jak powinna wyglądać dobra reklama gabinetu dentystycznego? Na pewno musi spełniać przede wszystkim rolę informacyjną, musi kojarzyć się z profesjonalizmem, budzić zaufanie, a także nie może być w złym guście. Doskonale znamy zasady tworzenia takiej reklamy, można więc powierzyć nam jej wykonanie od podstaw aż do montażu.

W naszej ofercie stomatolodzy mogą znaleźć całą gamę środków służących promocji ich usług. Wykonujemy projekty szyldów, tablic informacyjnych czy tabliczek informacyjnych na drzwi, dbając o ich wysoką jakość i czytelność. Zajmujemy się też montażem takich elementów w miejscu przeznaczenia.

Oklejanie witryn oraz bannery i szyldy

 

Witryna gabinetu dentystycznego musi przyciągać wzrok, ale jednocześnie być utrzymana w dobrym guście. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać efekt końcowy. Oferujemy oklejanie witryn w sposób gwarantujący doskonały rezultat oraz ułatwiający trafienie klientom do wybranego miejsca.

Dobrze wykonany banner i szyld to podstawa w promowaniu każdego rodzaju usług, także stomatologicznych. Wykonujemy atrakcyjne oraz kojarzące się z profesjonalizmem nośniki reklamy, a wszystko to oferujemy w bardzo przystępnej cenie. Doceniają to nasi Klienci.

Przykładowe realizacje gabinetów dentystycznych

Już wiele gabinetów stomatologicznych w Warszawie skorzystało z naszych usług. W galerii można zobaczyć przykładowe prace naszych specjalistów z tego zakresu. Zachwycają one swą estetyką, przyciągają wzrok oraz są doskonałą wizytówką lekarzy i gabinetów, pracując na ich renomę.

Kategorie: Realizacje