Placówki opieki zdrowotnej tak samo potrzebują skutecznej reklamy jak wszelkie lokale usługowe. Konkurencja między takimi placówkami jest zacięta, dlatego często zgłaszają się do nas gabinety lekarskie, kliniki medyczne i poradnie zdrowia, które chcą skutecznie promować się wśród potencjalnych odbiorców swoich usług. 

Reklama wizualna placówek służby zdrowia jest niezwykle ważna. Ma na celu przyciągnięcie odbiorców takich usług, ale nie tylko. Niezbędne jest też właściwie oznakowanie takich miejsc oraz informowanie o świadczonych usługach, jak i innych niezbędnych kwestiach.

Uniformix

Kaseton wykonany dla firmy Uniformix

Oklejanie witryn i przygotowanie bannerów reklamowych

Dzięki naszemu doświadczeniu i rozległym kompetencjom dobrze wiemy, jak powinna wyglądać skuteczna reklama każdego lokalu usługowego, także poradni zdrowia. Oferujemy przygotowanie bannerów reklamowych i ich montaż w najbardziej uczęszczanych miejscach, co pozwoli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Każda placówka opieki medycznej musi być dobrze oznaczona, by nie tylko promować się, ale też ułatwiać skorzystanie z jej usług osobom, które tego potrzebują. Stąd nasza propozycja oklejania witryn, kasetonów, neonów i innych sposobów promocji, które sprawiają, że placówka jest dobrze widoczna.

Tablice informacyjne i na drzwi

Proponowane przez nas usługi spełniają nie tylko rolę promocyjną, ale też informacyjną. W przypadku wszelkich gabinetów lekarskich jest to niezwykle ważne – bez dobrego oznaczenia pacjenci mogą mieć problem z trafieniem do lekarzy. Oferujemy różnego rodzaju tablice informacyjne, szyldy i tabliczki do drzwi, wraz z ich montażem.

W przypadku lekarzy i gabinetów lekarskich reklama ma przede wszystkim spełniać rolę informacyjną: wskazywać, z jakich usług można w danym miejscu skorzystać. Musi też podawać dodatkowe niezbędne informacje. Nasze fototapety, litery z różnych materiałów, szyldy i tablice informacyjne doskonale wywiązują się z tej funkcji.

Przykładowe realizacje

Z usług naszej agencji reklamowej często korzystają lekarze, gabinety lekarskie, gabinety medycyny sportowej czy rehabilitacji. Klientom takim gwarantujemy skuteczną reklamę, stworzenie wizerunku profesjonalizmu oraz doskonałe wywiązywanie się naszych nośników z roli informacyjnej. Nasze przykładowe realizacje znajdują się w galerii.

Kategorie: Realizacje