Zapotrzebowanie na usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki jest obecnie duże, co generuje też ogromną podaż takich usług. Konieczne jest więc wyróżnienie się z tłumu miejsc świadczących takie usługi jeśli chce się przyciągnąć do siebie dużą grupę klientów. 

Naszymi klientami coraz częściej stają się gabinety kosmetyczne i kliniki estetyczne, które chcą zapewnić sobie skuteczną identyfikację wizualną. Nasza agencja reklamy jest w takich przypadkach świetnym wyborem, gdyż zapewniamy pełne wsparcie w zakresie promowania swoich usług.

Projekty szyldów i oklejanie szyb (witryn)

Kliniki estetyczne i gabinety kosmetyczne to specyficzne miejsca. Ich reklama musi przyciągać atrakcyjnością, ale też wzbudzać zaufanie, gdyż w miejscach takich czasami dokonuje się inwazyjnych, a także kosztownych zabiegów. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu graficznym zapewniamy wykonanie doskonałych projektów szyldów.

Prócz dobrego szyldu z logo, gabinety kosmetyczne i kliniki estetyczne muszą mieć atrakcyjne siedziby. Oferujemy oklejanie szyb i witryn w taki sposób, by lokal wydawał się maksymalnie atrakcyjny dla osób poszukujących tego rodzaju usług oraz wzbudzał ich zaufanie swym profesjonalnym wyglądem.

Profesjonalne bannery reklamowe

Dobrze wykonany banner reklamowy mocno rzuca się w oczy, co nie jest łatwe na tle olbrzymiej ilości nośników reklamy znajdujących się w praktycznie każdym miejscu. My jednak potrafimy zapewnić widoczność reklam naszych klientów, przygotowując dla nich profesjonalne, widoczne bannery.

Prócz widoczności, banner musi też zawierać najważniejsze informacje, skondensowane w podstawowej formie. Reklamodawca nie zawsze wie, co na takim nośniku powinno się znaleźć, ale zapewniamy pełne wsparcie także na tym etapie. To do nas należy przygotowanie banneru, od projektu po montaż.

Projektowanie reklam i grafik

Gabinety kosmetyczne i kliniki estetyczne to luksusowe miejsca, które muszą, promując się, zachować wysoki poziom. Z naszą pomocą będzie to łatwe, gdyż nasi specjaliści mogą w taki sposób zaprojektować logo i wszelkie reklamy, iż będą one gwarantowały pożądany rezultat. Nasze prace zawsze robią na odbiorcach oczekiwane wrażenie.

Nasza agencja reklamy ma duże doświadczenie w projektowaniu graficznym, ale nie tylko to jest naszą zaletą. Nośniki reklamy, grafiki i tworzone przez naszych specjalistów loga odpowiadają wszelkim wymaganiom, gdyż mamy niezwykle kreatywnych projektantów. Na każdym etapie też słuchamy uwag i sugestii naszych Klientów.

Przykładowe realizacje

Z naszych usług skorzystało już i ciągle korzysta szerokie grono gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Odpowiadając na potrzeby takich lokali, zapewniamy reklamę na wysokim poziomie, przekładającą się na duże zainteresowanie klientów. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji takich usług w naszej galerii.

Kategorie: Realizacje