Salonów fryzjerskich można znaleźć mnóstwo nawet w mniejszych miastach, a co dopiero w Warszawie. Dobra identyfikacja salonów jest więc bardzo ważna dla przyciągnięcia dużej liczby klientów. Gwarantujemy znakomite rozwiązania z zakresu reklamy wizualnej w Warszawie i okolicach, zainwestowanie w które na pewno się opłaci. 

Nasza reklama do salonów fryzjerskich jest obmyślana w taki sposób, by zainteresować ofertą danego miejsca jak największą rzeszę osób. Stawiamy na skuteczną identyfikację, a także stworzenie wizerunku miejsca budzącego zaufanie, profesjonalnego i oferującego najwyższą jakość usług.

Barber MEN

Naklejki i oklejanie witryn, szyb

Dobra reklama salonu fryzjerskiego to taka, która mocno przyciąga wzrok, a zatem proponujemy postawić na liczne rozwiązania gwarantujące identyfikację firmy. Są to między innymi naklejki na okno do salonu fryzjerskiego, które odróżniają go od innych miejsc tego rodzaju oraz innych lokali usługowych.

Dzięki naszym rozwiązaniom identyfikacja wizualna salonu fryzjerskiego jest bardzo skuteczna. Mając duże doświadczenie w projektowaniu graficznym reklamy na witryny, gwarantujemy doskonały odbiór wśród potencjalnych klientów oraz dobre zaprezentowanie firmy.

Bannery i szyldy fryzjerskie

Salony fryzjerskie chcące promować się za pomocą naszych nośników reklamy mają do wyboru wiele rozwiązań. Prócz naklejek na okno do salonu fryzjerskiego i oklejania witryn, polecamy też wybór profesjonalnie wykonanych bannerów. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu takich nośników w sposób przyciągający wzrok. 

Stworzenie szyldu do salonu fryzjerskiego jest bardzo ważne. Element ten musi informować, jakie usługi świadczy się w danym miejscu, ale też być tak opracowany, by oddziaływał na podświadomość odbiorców. Jesteśmy w stanie stworzyć szyldy, które będą zachęcać do skorzystania z usług właśnie w tym salonie.

Przykładowe realizacje

Zadbaliśmy o reklamę i identyfikację wizualną wielu salonów fryzjerskich w Warszawie, z doskonałym skutkiem. Efekty naszej pracy można zobaczyć w galerii przykładowych realizacji agencji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i skorzystania z naszych usług.

 

Kategorie: Realizacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *