Architekci i dekoratorzy wnętrz to szczególna grupa, która musi promować się w wyjątkowy sposób. Atutem takich usług jest wielka kreatywność oraz oryginalność, więc osoby świadczące takie usługi nie mogą pozwolić sobie na nudną, sztampową reklam. Nie wpływałoby to dobrze wpływało na ich sposób postrzegania przez potencjalnych klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie i realizacja różnego rodzaju zleceń pozwala nam na zaspokojenie wszelkich wymagań, nawet nietypowych. Architektom i dekoratorom wnętrz jesteśmy w stanie zapewnić reklamę fantazyjną, kreatywną, oryginalną i doskonale współgrającą ze specyficznym charakterem ich pracy.

Kompleksowe przygotowanie oraz wdrożenie całego projektu reklamy

Nasi Klienci nie zawsze wiedzą, w jaki sposób powinni promować swoje usługi i jakiego efektu oczekują. My dzięki doświadczeniu i dużej wiedzy doskonale to wiemy, dlatego oferujemy kompleksowe przygotowanie i wdrożenie całego projektu reklamy. Całość związanych z tym działań bierzemy na siebie, gwarantując świetny rezultat.

Gdy osoby korzystające z naszych usług nie wiedzą, czego oczekują, podpowiadamy, jakie nośniki reklamy wybrać, w co warto w danej sytuacji zainwestować i w jaki sposób promować się bezpośrednio, by było to jak najbardziej skuteczne. Projektujemy reklamę, wykonujemy ją i montujemy.

 

 

Oklejanie szyb oraz tablice informacyjne

Oferujemy wiele nośników reklamy bezpośredniej, która świetnie się sprawdza, a podstawę naszych usług stanowi oklejanie szyb. Projekty przygotowane przez specjalistów agencji są nieszablonowe, pomysłowe i w dobrym guście. Skutecznie promują, informują i zachęcają do skorzystania z usług.

Profesjonalnie wykonane, dobrze obmyślane tablice informacyjne potrzebne są w każdym lokalu usługowym. Ich zadaniem jest promocja i informacja, dlatego liczy się zarówno ich jakość, jak i zamieszczone na nich treści. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie takich nośników.

Dekorujesz wnętrza? Nawiąż z nami współprace!

Agencja Rekiny Reklamy chętnie podejmie współpracę z architektami i dekoratorami wnętrz. Poszukując odważnych, śmiałych i pomysłowych współpracowników, ze swej strony zapewniamy rzetelność i profesjonalizm, wypracowane w toku 20-letniej pracy w dziedzinie projektowania graficznego.

Architekci i dekoratorzy wnętrz często korzystają z naszych usług, ale jesteśmy też zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami wykonującymi takie zawody. Jako rzetelna i profesjonalna firma o ugruntowanej pozycji, możemy zagwarantować obopólną satysfakcję z podjętej współpracy.

Przykładowe realizacje dla naszych klientów

W galerii można zobaczyć kasetony, szyldy, neony czy fototapety, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów – architektów i dekoratorów wnętrz. Nasze projekty są doskonale dopasowane do potrzeb takich osób, gdyż ich kreatywność znakomicie współgra z charakterem ich pracy.

Kategorie: Realizacje