Siatka mesh to lekki materiał PVC, który idealnie nadaje się do produkcji materiałów reklamowych, w tym wielkoformatowych banerów. Siatka mesh to idealne rozwiązanie w kampaniach outdoor. Może być z powodzeniem stosowana na elewacjach budynków, ogrodzeniach, metalowych stelażach czy rusztowaniach. 

Siatki mesh cechuje niska waga, bardzo dobra jakość druku oraz wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dziurkowanie siatki sprawia, że wykazuje ona niewielką podatność na wiatr, dlatego może być wystawiona na trudne warunki atmosferyczne. Co więcej, w odróżnieniu od zwykłego banera typu frontlight, zapewnia dobrą widoczność.

Siatka Mesh

Rodzaje siatki mesh w reklamie – bannery

Wyróżnia się kilka typów siatki mesh. Różnią się one formatem, wielkością oczek, gramaturą oraz rodzajem tkaniny z jakiej je wykonano. Krawędzie siatki są zgrzewane w celu wzmocnienia. Większość siatek mesh posiada oczkowanie co kilkadziesiąt centymetrów, dzięki któremu możliwy jest montaż siatki na elewacji budynku czy metalowym stelażu.

Oferujemy siatki mesh z podkładem lub bez, idealne do wielkoformatowych wydruków solwentowych. Wykonane z wytrzymałego poliestru siatki znajdują zastosowanie nie tylko w branży poligraficznej, ale także w produkcji sprzętu sportowego czy też w branży odzieżowej. Mogą mieć dowolny kolor, choć najpopularniejszy jest biały lub czarny.

Nasza oferta dotycząca montażu i produkcji

Jako producent najwyższej jakości materiałów reklamowych zajmujemy się zarówno ich produkcją, jak i montażem w miejscu wskazanym przez Klienta – terminowo, solidnie i tanio. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem usług naszej agencji w Warszawie. Z przyjemnością podpowiemy, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności.

Kategorie: Definicje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *