Każdy, kto prowadzi własny biznes, wie doskonale jak ogromne znaczenie ma promocja i reklama swoich usług lub produktów. W dzisiejszych czasach konkurencja w większości branż jest bowiem naprawdę spora i tylko wyróżniając się na jej tle możemy zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Wśród wielu możliwości warto nie zapominać o sprawdzonych formach reklamy.

Jedną z takich właśnie form są kasetony reklamowe. W dzisiejszych czasach mają nowoczesną, elegancką i designerską formę, która sprawia, że zwracają na siebie uwagę. Mogą znaleźć wiele zastosowań – być zarówno reklamą twojej firmy, jak i wskazywać miejsce, w którym działa twój biznes. Co więcej, ich koszt zakupu nie jest duży – nie musisz więc obawiać się wydatków ponad miarę.

Kasetony reklamowe – co to jest?

Zacznijmy od przybliżenia czym są tak naprawdę kasetony reklamowe. Mówiąc najprościej,  jest to forma reklamy zewnętrznej. Tradycyjnie kasetony przybierają postać prostokąta. Ich grubość może wahać się od kilku, do kilkunastu centymetrów. Kasetony wykonuje się najczęściej na aluminiowych ramach, zaś ich ściany wykonane są z tworzyw sztucznych lub dibondu.

Współczesne kasetony mogą przybierać różnorodne formy. Co więcej, nie są wykorzystywane już jedynie na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń. Nowoczesne metody nadruku, tłoczenia oraz wycinania napisów na kasetonach dają wiele możliwości stylizacyjnych i pozwalają w pełni dopasować reklamę do potrzeb klienta.

Rodzaje kasetonów reklamowych.

Kasetony reklamowe są obecnie dostępne w wielu różnych formach i rodzajach, dzięki czemu każdy może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Najpopularniejsze są wciąż kasetony zewnętrzne, wykonane z plexi, które są lekkie, wytrzymałe i estetyczne. Coraz częściej jednak wybiera się bardziej efektowne kasetony podświetlane, wykorzystujące diody LED.

Poza tym istnieje możliwość wykonania szeregu kasetonów dopasowanych do oczekiwań klienta. Jako producent z Warszawy oferujemy również kasetony okrągłe, banery, plafony oraz semafory reklamowe. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe, a przy tym prezentują się doskonale.

kaseton podświetlany

Zalety kasetonów podświetlanych.

Kasetony podświetlane to doskonała, estetyczna i zwracająca na siebie uwagę forma reklamy, którą widać zarówno w dzień, jak i w nocy. Zakup tego rodzaju kasetonów sprawia zatem, że szanse na przyciągnięcie klientów wzrosną. Co więcej, kasetony podświetlane mogą stanowić również formę dekoracji w twojej firmie.

Nie należy się ich obawiać. Nowoczesne kasetony świetlne wyposażone są w diody LED, dzięki czemu nie tylko wyróżniają się naprawdę długą żywotnością, ale również pobierają niewiele energii elektrycznej. Dzięki temu miesięczne koszty, jakie musisz ponosić za tę formę reklamy, są naprawdę niewielkie, co jest dodatkową zaletą tego rozwiązania.

Jak wybrać idealne kasetony reklamowe?

Wybierając kasetony reklamowe warto zwrócić uwagę na to, z jakiego rodzaju materiału wykonywane są poszczególne elementy reklamy. Rama powinna być solidna i wytrzymała, zaś lica kasetonu gładkie i odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy nasłonecznienie. Dlatego dobrym wyborem są kasetony wykonane z materiałów takich jak pleksi, PCV czy dibond.

Ponadto, wybierając kasetony warto zwrócić uwagę na ich wykonanie oraz rodzaj i jakość nadruku. Dobry producent kasetonów dba o każdy szczegół. Doskonale wie bowiem, że wpływa to nie tylko na estetykę, ale również trwałość i żywotność kasetonów.  Dobre kasetony powinny być również łatwe w montażu – sprawdź więc jak wyglądają uchwyty do ich przywieszenia.

Ile to kosztuje?

Prowadząc własną firmę musisz dbać o to, by nie wydawać zbyt wiele. To oczywiste. Nic więc dziwnego, że zastanawiasz się ile kosztują kasetony reklamowe. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć jednak na to pytanie. Wszystko zależy bowiem od tego na jaki rodzaj kasetonu się zdecydujesz, jakie wybierzesz materiały oraz od samych wymiarów reklamy.

Niemniej jednak, nie jest to droga forma reklamy, na którą nie możesz sobie pozwolić. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty. Każdy kaseton tworzony dla naszych klientów wyceniamy indywidualnie – tak, by maksymalnie zmniejszyć koszty i zaoferować najlepszą cenę. Powiedz nam więc, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Gdzie możesz je umieścić?

Wszystko zależy tak naprawdę od twojej inwencji. Kaseton możesz umieścić przed wejściem do swojej firmy, na ścianie budynku, w którym znajduje się jej siedziba, od strony ruchliwej ulicy, aby przyciągnąć klientów, a także wewnątrz firmy, by stanowił ciekawą formę łączącą w sobie funkcję dekoracyjną i reklamową. Wszystko zależy od ciebie.