Efekt mrożonego szkła uzyskać można nie tylko przez jego piaskowanie, co jest zabiegiem dość kosztownym, ale także dzięki użyciu specjalnych folii okiennych. Mrożone szkło idealnie sprawdza się w miejscach, w których wymagana jest intymność oraz poczucie izolacji od świata zewnętrznego. Nadaje się więc do gabinetów lekarskich czy kosmetycznych oraz punktów obsługi klienta.Folia mrożona może być łączona ze zwykłą matową folią, co wzmaga efekt estetyczny oraz ułatwia wyeksponowanie najważniejszych informacji o działalności firmy czy punktu usługowego. Nie bez znaczenia jest fakt, że efekt szkła mrożonego uzyskany przy pomocy oklejania okien folią daje wrażenie ekskluzywności.

Mrożone folie okienne dla Twojej firmy

Obok wymienionych walorów, mrożone folie okienne chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, a często także przed promieniowaniem UV. Jednocześnie nie zabierają światła, sprawiając że do pomieszczenia filtrowana jest przyjazna oku jasność. W gabinecie kosmetycznym czy zabiegowym ma to znaczenie szczególne i dobrze wpływa na ludzi.

Polecamy folie z efektem mrożonego szkła, którymi zakleić można całą powierzchnię szyb okiennych lub drzwiowych albo naklejki w dowolnych kształtach. Często właśnie ażurowe nalepki są bardzo efektowne i doskonale sprawdzają się tam, gdzie nikogo nie drażni klient zaglądający przez ramię: np. w zakładach fryzjerskich.

Folia szroniona w wyciętym w niej logotypem - widok od strony ulicy.
Folia szroniona cięta we wzór z tapety. Mieszkanie prywatne.

Mrożone folie okienne w Twoim domu

Swoje usługi świadczymy nie tylko dla klientów biznesowych, ale również dla klientów prywatnych. Jeśli więc potrzebują Państwo zakleić okna w łazience, kuchni, salonie czy garażu - zapraszamy do kontaktu. Proponujemy różne rodzaje folii - również kolorowe. Każdą z tych folii możemy wyciąć w dowolny kształt.

Wysoka jakość w konkurencyjnych cenach

Jeśli szukasz w Warszawie firmy, dla której profesjonalna obsługa klienta oraz cena jest najważniejsza, postaw na Rekiny Reklamy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas realizacji niemożliwych, a wszelkie projekty reklamowe, bez względu na to czy w grę wchodzą folie matowe, srebrzone czy mrożone, wykonujemy z największą pieczołowitością.

Nasze realizacje