W poszukiwaniu nowych klientów i nowych metod reklamy, niektórzy sięgają po interesującą narzędzie, jakim jest szyld drewniany. Drewno ma to do siebie, że jest naturalne, a słoje na nim potrafią się układać w interesujące wzory. Ten materiał można też dowolnie przekształcać na swoje potrzeby, także aby zrobić z niego reklamę.

Nietypowy szyld drewniany, który wykorzysta naturalne cechy danego drewna, z pewnością przyciągnie uwagę wielu potencjalnych odbiorców reklamy i zachęci do przyjrzenia się całości. Uważamy, że reklama może być również dziełem sztuki. Jeśli i Wy tak sądzicie, zapraszamy do wspólnej realizacji kampanii reklamowej.

Oferta producenta

W naszej ofercie można znaleźć szyldy szyte na każdą miarę, niezależnie od tego, czy chodzi o jeden nośnik, czy większą kampanię. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta będziemy w stanie wskazać, który szyld drewniany najlepiej spełni założenia danej kampanii reklamowej i w jaki sposób powinien być skonstruowany.

Cennik i realizacje

Wszystkie zamówienia staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. Cena każdego szyldu jest zależna od jego dokładnej specyfikacji i ewentualnych dodatków, dlatego też najlepiej jest najpierw wysłać do nas zapytanie z dokładnym opisem docelowego produktu – wówczas będziemy w stanie oszacować wstępny koszt.