Kolejny rodzaj szyldów, który można znaleźć w naszej ofercie, to szyldy podświetlane za pomocą LED. Szyld podświetlany pozwala na sprawne odnalezienie drogi do danego lokalu - nawet wieczorem i przy niesprzyjającej pogodzie, a jednocześnie pozwala na wyróżnienie miejsca docelowego wśród nocnych świateł. Ma to swoje zalety, co widać po tym, że w nocy cała Warszawa jest rozświetlona podobnymi nośnikami.

Podświetlany szyld przyda się szczególnie lokalom, które są otwarte głównie wieczorami lub w nocy, czyli na przykład całodobowym restauracjom, klubom nocnym lub lokalom serwującym jedzenie typu fast-food. Wszędzie, gdzie klienci mogą trafić po ciemku, warto powiesić podświetlany szyld, który pokieruje ich właściwą drogą.

Zalety szyldów podświetlanych

Podświetlane szyldy mają różnorodne zalety  -ceny to tylko jedna z nich. Producent zapewnia odpowiednią jakość oświetlenia i gwarantuje, że wytrzyma ono bardzo długo, co sprawi, że szyld będzie w stanie pełnić swoją funkcję całą dobę. Światło LED przyciągnie każdego klienta, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Ceny i realizacje

Szczegółowa cena danego szyldu będzie zależeć od tego, w jaki sposób klient go widzi. Dlatego też, aby nie doszło do nieporozumień, proponujemy najpierw wysłać do nas opis szyldu podświetlanego, który mielibyśmy stworzyć. Wówczas będziemy w stanie ustalić przedział cenowy, w którym będziemy się poruszać.