Najciekawszy bodajże rodzaj szyldów reklamowych to szyldy szklane (plexi). Szyldy ze szkła potrafią dobrze oddziaływać na klienta i doskonale prezentują się na każdym budynku, niezależnie od położonego na nim rodzaju elewacji. Plexi przetrwa każde warunki atmosferyczne, informując wszystkich o tym, że to tutaj znajduje się siedziba poszukiwanej firmy.

Tablice ze szkła są popularne nie bez przyczyny – oprócz wspominanych walorów estetycznych oraz odporności na trudne warunki pogodowe, odpowiednio przygotowana grafika sprawi, że logo i nazwa firmy zapadnie w pamięć nawet przypadkowym przechodniom. W rezultacie być może kiedyś skojarzą nazwę i polecą ją znajomym.

Oferta i cennik

Szczegółowe ceny szyldów reklamowych zależą od ich rodzaju oraz ponadstandardowych życzeń klienta. Oferujemy także usługi dodatkowe. Szczegółowy cennik można poznać po napisaniu do nas z konkretnym zamówieniem. Wówczas będziemy w stanie oszacować jego wartość.

W ofercie mamy także inne rodzaje szyldów reklamowych, nie tylko pleksi. Wszystko zależy więc od tego, co swoją reklamą chce osiągnąć klient i gdzie chce powiesić wyprodukowany przez nas szyld ze szkła. W różnych otoczeniach tablice reklamowe będą zwyczajnie prezentować się w zupełnie inny sposób, więc to kwestia wymagająca gruntownego przemyślenia.

Realizacje

Na życzenie możemy udostępnić przykłady naszych realizacji, aby klient mógł porównać je ze swoimi oczekiwaniami i zobaczyć, czy to na pewno odpowiednia metoda, aby zareklamować swoją firmę. Udzielamy także wszelkich informacji, które mogą zainteresować klienta, a podczas wykonywania zamówienia informujemy na bieżąco o toku realizacji.