Kolejne szyldy, które znajdują się w naszej ofercie, to te grawerowane. Często są one używane przez urzędy, instytucje czy organizacje, które chcą podkreślić, że w danym budynku znajduje się ich siedziba. Prawnicy również sięgają po szyldy grawerowane. Powód? To bardzo elegancki, wręcz prestiżowy sposób zaznaczenia swojej obecności.

  Niezależnie od sposobu grawerowania, który ustalimy razem z klientem (np. laserowo), taki szyld będzie się bardzo pozytywnie prezentował na każdym budynku, a klienci poszukujący danej kancelarii czy urzędu już nigdy się nie zgubią – nasze nośniki skutecznie naprowadzą ich na właściwy trop.

Zastosowanie i przykładowe realizacje

Szyldy grawerowane mogą być zastosowane na różne sposoby. Szczególnie w większych miastach można znaleźć liczne przykłady takich szyldów, które wyraźnie informują o tym, że tutaj znajduje się siedziba danego urzędu. Czasami także powiadamiają o godzinach otwarcia lub zaznaczają, że w danym miejscu wydarzyło się kiedyś coś ważnego.

Każda realizacja jest uprzednio konsultowana z klientem, tak aby dobrać materiał oraz sposób grawerowania. Najważniejsze dla nas jest jednak to, aby efekt końcowy wyglądał świetnie i nie było w nim żadnych błędów (w tym językowych, gdyż na grawerowanych tablicach często pojawia się więcej tekstu). Ma być przede wszystkim przejrzyście, ponieważ służy to potencjalnemu klientowi.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress