Tablice reklamowe dzielą się na wiele rodzajów i są wykonywane w różnorodnej technologii. Widać to najlepiej chociażby w Warszawie, gdzie obok siebie można znaleźć bannery i podświetlane reklamy LED. Nie istnieje jednak jeden najlepszy rodzaj tablicy reklamowej - każdy z nich ma swoje zalety oraz konkretne zastosowanie przypisane do niego.

Produkcja tablic reklamowych jest na pierwszy rzut oka niezwykle prosta, ale zanim producent dostanie zamówienie, najpierw ustalamy z klientem jakich efektów oczekuje od reklamy i jaki jest jego target. Następnie razem wybieramy metodę wykonania tablicy.

Nasza oferta

Nasza oferta bazuje głównie na częstych konsultacjach z klientem i wybadaniu konkretnych oczekiwań. Nikt nie lubi wydawać pieniędzy na bannery, które nie będą używane, bo ostatecznie zdecydowano, że nie jest to najlepszy sposób reklamy. Dlatego cała strategia reklamowa wymaga gruntownego przemyślenia.

Następnie przechodzimy do ustalenia, który rodzaj tablicy reklamowej najlepiej nada się do zadań wyznaczonych przez klienta. Ważny jest także tutaj budżet, ponieważ nawet najpiękniejszy plakat na billboard może zostać niewykorzystany z uwagi na ceny wynajmu takich tablic reklamowych w Warszawie.

Rodzaje tablic reklamowych, które oferujemy

Oferujemy pięć rodzajów tablic reklamowych, z których każdy można dostosować do oczekiwań klienta tak, aby projekt był w pełni indywidualny. Tablice w naszej ofercie to: podświetlane LED, PCV, wolno stojące, bannery napinane, zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jednak samo ustalenie, na którym rodzaju tablicy będziemy pracować, to dopiero początek wspólnej drogi.

Tablice potrzebują także odpowiedniej oprawy, grafiki oraz czasami ewentualnych dodatków typu podświetlenie napisu (może być pożyteczne dla lokali, które działają również w nocy). Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania wyrazi klient i jakie zastosowanie widzi w zamawianych tablicach reklamowych

Zdjęcia realizacji