Tablice PCV z nadrukiem zwykle kojarzą się z urzędami i innymi podobnymi instytucjami – to zwykle na nich zamieszcza się różne informacje, na przykład o realizowanym programie unijnym. Jednak tablice te nie tylko stanowią dobre źródło informacji, ale też doskonale sprawują się jako nośnik reklamy - zwłaszcza z uwagi na swoje walory estetyczne.

Pewną zaletą tablic reklamowych PCV jest ich odporność na trudne warunki atmosferyczne, a także fakt, że przy umieszczeniu na nich dłuższego tekstu, wciąż zachowują one czytelność, a zatem i funkcję komunikacyjną. W ten sposób można więc zamieścić dłuższe ogłoszenie o dofinansowaniu z programu lub nawet ofertę pracy.

Nasza oferta i realizacje

Nasza oferta tablic reklamowych PCV jest niezwykle bogata, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klienta i zaproponować mu dokładnie to, czego chce. Dlatego proponujemy rozpocząć rekonesans od napisania do nas ze sprecyzowanymi warunkami zamówienia i określeniem oczekiwań.

Wówczas będziemy w stanie przewidzieć, ile będzie kosztowała realizacja pomysłu i jakie warunki jesteśmy w stanie zaproponować, a także jakie dodatkowe funkcje może spełniać nasza tablica reklamowa PCV. Za dodatkową opłatą oferujemy także montaż oraz demontaż wyrobu, aby maksymalnie ułatwić klientowi życie.