Imienne tablice? Szyldy reklamowe? Matowe powierzchnie? Plakatowa tablica? Podświetlane reklamy?  Nasz oferta zawiera bardzo szeroki zakres produktów, a efekt końcowy zależy wyłącznie od oczekiwań klienta oraz jego pomysłu na kampanię reklamową. Plexi? A może tablice LED-owe? Producent wykona wszystko, co jest dostępne na rynku.

Tablice podświetlane LED są fenomenalne dla lokali, które działają późnym wieczorem lub w nocy. Z takimi tablicami reklamowymi łatwo wówczas znaleźć drogę do siedziby restauracji, baru czy jakiegokolwiek miejsca czynnego po zmroku. Z uwagi na to, że zimą dni się robią coraz krótsze, a zmierzch nadchodzi coraz szybciej, tablice mogą się przydać także i firmom, które działają późnym popołudniem.

Oferta i realizacje

Tablice podświetlane LED w naszej ofercie można dostosować do wymagań klienta bez problemu i na najróżniejsze sposoby. Niezależnie więc od tego, jak dokładnie widzicie efekt końcowy, będziemy w stanie go osiągnąć przy ścisłej współpracy między nami, a klientem. Tylko w takich warunkach może powstać wysokiej jakości produkt.

Szczególnie istotną sprawą jest to, aby podczas uzgadniania szczegółów między agencją a klientem obie strony doskonale zrozumiały swoje intencje. Ogólne i nieprecyzyjne zapytania powodują różne problemy, których teoretycznie łatwo można uniknąć. Dlatego zawsze prosimy, aby klient dokładnie napisał, jakiego efektu spodziewa się po tablicy reklamowej.

Cennik

Szczegółowe ceny mogą się różnić przy każdym zamówieniu, zależą bowiem od wielu czynników. Jeśli otrzymamy dokładne zapytanie, będziemy mogli oszacować wartość zamówienia i podać, w jakich widełkach cenowych się poruszamy. Zależnie od dodatkowych życzeń lub utrudnień przy realizacji, cena może wzrosnąć.