Sklepy, urzędy, instytucje... Co łączy te miejsca? Wszystkie potrzebują tablic zewnętrznych - to jedna z najczęściej wykorzystywanych form reklamy w Warszawie. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również szyldy reklamowe przeznaczone do zastosowań zewnętrznych, jak np. oznakowanie budynku lub informacja o zrealizowanym dofinansowaniu w ramach wybranego programu.

Tablice zewnętrzne zasadniczo wyglądają podobnie do siebie, dlatego istotne jest, aby mieć pomysł na ich graficzne wyróżnienie, które przyciągnie klientów i jednocześnie pozwoli na memoryzację marki. Zaprocentuje to w przyszłości, zwłaszcza jeśli siedziba firmy znajduje się w budynku, który jest codziennie mijany przez wielu ludzi.

Reklamowe, informacyjne i ogłoszeniowe

Tablice zewnętrzne mogą pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest promocja — jeśli chcecie przybliżyć przechodniom istnienie konkretnego produktu, w tym celu można sięgnąć po tablicę, którą można zamontować w dozwolonym miejscu. Kolejny rodzaj tablic to te informacyjne. Jak sama nazwa wskazuje, przekazują one konkretne, rzeczowe informacje – najlepiej w sposób zwięzły.

Informacje mogą dotyczyć na przykład lokalizacji konkretnych urzędów czy firm. Tablice informacyjne mogą też powiadamiać o uzyskaniu dofinansowania przez firmę znajdującą się w danym budynku na konkretny cel. Tablice ogłoszeniowe z kolei służą do zamieszczania ogłoszeń różnego rodzaju, na przykład o rekrutacji.

Realizacje i cennik

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami - dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną tablicę zewnętrzną, wykonaną żądaną techniką i zamieścić na niej potrzebny przekaz. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami - dzięki kilku podstawowym pytaniom rozpoznają oni wasze potrzeby i zaproponują rozwiązanie dostosowane do zasobności portfela.