szyld wolnostojący zewnętrzny

Jedną z najbardziej klasycznych metod reklamy pozostają tablice reklamowe wolno stojące. Bywają informacyjne, ale bywają też i czysto reklamowe. Można na nich zamieścić ogłoszenia różnego rodzaju, informacje o nowych promocjach, ale też i atrakcyjną graficznie reklamę, która zachęci do skorzystania z usług firmy.

Przy tablicy reklamowej wolno stojącej trzeba gruntownie przemyśleć koncepcję zamieszczonej na niej komunikatu, aby pieniądze poświęcone na nią zostały odpowiednio spożytkowane. W trakcie konsultacji z klientem, bazując na wieloletnim doświadczeniu, zaproponujemy własne rozwiązania, które pozwolą na jak najlepsze wykorzystanie tej powierzchni reklamowej.

Oferta i realizacje

Układ tablic informacyjnych, chociaż ich główną funkcją nie jest promowanie produktów i usług, również należy dobrze przemyśleć z uwagi na to, że informacja powinna przede wszystkim skutecznie docierać do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. A tak się dzieje, gdy jest podana w atrakcyjnej i pasującej do targetu formie. Oferujemy więc nasze pomysły oraz koncepcję graficzną - wszystko to w atrakcyjnej cenie.