Prowadzisz swoją firmę i zastanawiasz się nad ciekawą formą reklamy, która będzie estetyczna i przyciągająca wzrok? Obecnie masz do wyboru wiele różnorodnych rozwiązań, które są w stanie zapewnić ci ciekawą i niebanalną promocję. Wśród wielu z nich warto rozważyć to, co dobrze znane i sprawdzone, czyli kasetony reklamowe.

Kasetony reklamowe mogą posłużyć jako wizytówka twojej firmy i wskazać gdzie się znajduje. To forma reklamy, która jest nowoczesna i elegancka. Co więcej, w dzisiejszych czasach kasetony ścienne można wykonać w wielu różnych wariantach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do twojej firmy.

Do czego służą kasetony?

Kasetony mogą pełnić rolę szyldu oraz baneru reklamowego. Służą zwróceniu uwagi potencjalnych klientów. To forma reklamy, która przykuwa wzrok dzięki prostej a jednocześnie atrakcyjnej formie. Dzięki temu doskonale sprawdza się również jako rozwiązanie pomagające klientom w znalezieniu siedziby twojej firmy.

Co więcej, kasetony w dzisiejszych czasach są tak atrakcyjne i eleganckie, że mogą również stać się ozdobą twojej firmy. Coraz więcej przedsiębiorców przekonuje się, że warto wykorzystywać je nie tylko jako formę reklamy zewnętrznej, ale również wewnątrz budynku firmy, by nadać pomieszczeniom charakteru i sprawić, by wyglądały ciekawiej.

Gdzie można je umieścić?

Kasetony reklamowe można umieszczać w wielu różnych miejscach. Podstawową możliwością, która wciąż jest najchętniej wykorzystywana, to zawieszenie kasetonu na zewnętrznej ścianie budynku. Możemy również zdecydować się na umieszczenie go na wysięgniku lub haku by sprawić, że reklama stanie się jeszcze lepiej widoczna.

Kasetony możemy również umieszczać wewnątrz budynku, wieszając je na ścianach lub mocując do elementów wyposażenia firmy, takich jak lady czy przepierzenia. Wszystko zależy od wielkości kasetonu oraz naszych pomysłów. Wystarczy, że podzielisz się swoimi pomysłami z naszymi pracownikami, by mogli zaproponować ci rozwiązanie idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

kaseton podświetlany

Jak wybrać rozmiar i projekt graficzny?

To zadanie, które wymaga doświadczenia i wiedzy. Kaseton nie powinien być bowiem zbyt duży, a jednocześnie powinien pozostawać widoczny nawet z dużej odległości. Dlatego też zanim zdecydujesz się na wybór kasetonu o konkretnych rozmiarach, warto skonsultować się z doświadczonym pracownikiem zajmującym się ich wykonywaniem, który podpowie ci optymalne rozwiązanie.

Podobnie sprawa ma się z wykonaniem projektu graficznego – większość z nas wie doskonale jaka grafika, logo czy napis ma znaleźć się na kasetonie. Często jednak nie mamy pojęcia w jaki sposób elegancko połączyć wszystkie elementy tak, aby kaseton wyglądał zachęcająco i estetycznie. Warto więc zdać się na wskazówki doświadczonego projektanta.

Gdzie w Warszawie możesz je kupić?

W Warszawie nie brakuje miejsc, w których możesz nabyć kasetony ścienne. Wystarczy skontaktować się z jedną z wielu firm zajmujących się projektowaniem oraz produkcją reklam zewnętrznych. Ze swojej strony możemy polecić ci naszą ofertę. Oferujemy nowoczesne kasetony w szerokim wyborze modeli i rodzajów.

To, co wyróżnia naszą ofertę, to nie tylko wysokiej jakości materiały, które sprawiają, że nasze kasetony są solidne i wytrzymałe, ale również bardzo przystępne, atrakcyjne ceny, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. W Warszawie oferujemy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert, które z pewnością spełnią wszystkie, twoje oczekiwania.

Najważniejsze zalety kasetonów.

Kasetony mają wiele zalet. Wśród nich możemy wymienić bardzo atrakcyjną formę, która zwraca uwagę potencjalnych klientów. Poza tym, kasetony to reklama, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Nie bez znaczenia jest również przystępna cena tej formy reklamy zewnętrznej.